Body Space Company – DuroFraxDuroFrax RF

Lifting bez skalpela / Redukcja zmarszczek / Napinanie skóry / Odmładzanie skóry / Redukcja blizn, rozstępów i blizn potrądzikowych Dwie metody leczenia: MRF i SRF, w celu zaspokojenia potrzeb różnych klientów.

MRF – radiofrekwencja mikroigłowa
SRF – bezigłowa frakcyjna radiofrekwencja

Precyzyjna regulacja głębokości igły w zakresie od 0,3 mm do 3,0 mm.

Dobór zabiegu pod kątem różnych problemów estetycznych poprzez dostosowanie parametrów:
Intensywność energii RF, czas impulsu RF, czas wysunięcia igły.
Automatyczny system kontroli igieł sprawia, że energia RF jest lepiej rozprowadzana w skórze właściwej, dzięki czemu klienci osiągają lepsze efekty zabiegu.
Sterylne wkłady: pozłacane igły 25-pinowe, 49-pinowe i 89-pinowe.
Ergonomicznie zaprojektowana rękojeść.

Technologia Duro Frax RF

Technologia nr 1

Mikroigłowa RF (głowica MRF)

Mikroigłowa RF (głowa MRF) to tzw. termolifting bez skalpela – w ciągu ostatnich kilku lat jeden z najlepszych zabiegów estetycznych na świecie. Efekt liftingu jest niemal natychmiastowy. Ponadto oddziałuje zarówno na naskórek, jak i na głębokie warstwy skóry, zapewniając jednocześnie znaczną poprawę jędrności i napięcia skóry w danym obszarze ciała, a także likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wygładzenie powierzchni skóry. i poprawa kolorytu skóry. Jest niezastąpionym narzędziem w leczeniu blizn i rozstępów, gdyż zdecydowanie przewyższa skuteczność dotychczas stosowanych metod.

Ponadto zabiegi RF mikroigłowymi są techniką małoinwazyjną, niechirurgiczną, która pozwala na zachowanie młodego i świeżego wyglądu skóry przez długi czas. Polega na jednoczesnym nakłuciu skóry za pomocą mikroigieł na odpowiednią głębokość i wyemitowaniu fali radiowej – energii o wysokiej częstotliwości. Wspomniane powyżej połączenie fali radiowej z nakłuciem frakcyjnym powoduje podgrzanie tkanki w okolicy igieł, co stymuluje regenerację kolagenu, bez ryzyka poparzenia.

Technologia nr 2

Głowica SRF

Radiofrekwencja (głowica SRF) to nowoczesna, nieinwazyjna technika, polecana jako bezbolesna alternatywa dla osób, które z różnych powodów nie mogą poddać się inwazyjnej radiofrekwencji mikroigłowej. Zabieg ten realizowany jest za pomocą wkładu wyposażonego w 64 piny dotykowe. Fala radiowa przenikająca przez mikroelektrody równomiernie dociera do skóry, wymuszając jednocześnie jej głęboką regenerację. Dzięki temu aktywuje procesy naprawcze, przyczyniając się tym samym do przebudowy kolagenu i stymulacji fibroblastów do produkcji najważniejszych włókien podporowych skóry.

Najczęstsze zastosowania: profilaktyka przeciwstarzeniowa (odmładzanie) – wymiana uszkodzonej tkanki na nową, elastyczną, charakteryzującą się prawidłową budową; lifting skóry wokół oczu, twarzy, szyi i dekoltu – poprawa napięcia skóry, redukcja zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych i innych; zwężenie porów; rozjaśnienie cieni pod oczami, poprawa kolorytu skóry; kształtowanie linii podbródka, modelowanie i unoszenie policzków; redukcja rozstępów i zwiotczenia skóry; spłycenie blizn potrądzikowych i pourazowych.

TECHNICAL DETAILS

Dane techniczne Body Space Duro Frax RF
Tryb pracy: MRF, SRF MRF: głębokość igły regulowana w zakresie od 0,3 do 3,0 mm
Inwazyjne wkłady MRF pakowane sterylnie: 25-pin, 49-pin (1,5×1,5 cm²), 81-pin (2×2 cm)
Nieinwazyjny wkład SRF: 64 piny (2×2 cm²)
Częstotliwość radiowa: 5 MHz
Moc RF: 80 W
Zasilanie: 220V / 50 Hz
Wymiary urządzenia: 44 x 46 x 160 cm