Body Space Company – Producer od VacuTherm and InfraRed Devices
Pomysł na biznes

Sprawdź nasz pomysł na biznes

Jesteśmy producentem urządzeń, które zrewolucjonizowały rynek fitness – połączyliśmy trening cardio z technologią podciśnienia Vacu oraz podczerwieni InfraRed dla maksymalnych efektów w krótkim czasie.

Produkcja urządzeń znajduje się w Mikołowie. Posiadamy własny dział technologiczny – dzięki któremu możemy produkować zaawansowane technicznie urządzenia poparte wieloletnią wiedzą, doświadczeniem naszych technologów i specjalistów. Nasze dążenie do innowacji wynika z zaangażowania w poprawę zdrowia, dobrego samopoczucia, odpowiadające na potrzeby współczesnego klienta.
Siła rynkowa marki Body Space
Nazwa i marka Body Space są kojarzone z wysoką jakością wśród fizjoterapeutów,  trenerów personalnych, kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej
Body Space to sprawdzone technologie
Skuteczność poparta badaniami oraz efektami klientów na całym świecie. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i badania.
Body Space to kompleksowa pomoc w biznesie
Zapewniamy pełne wsparcie szkoleniowe, serwisowe oraz pomoc marketingową z wykorzystaniem naszych najlepszych praktyk zastosowanych w działającym i prowadzonym przez nas Body Space Concept w Katowicach.

Dopasujemy się do Twojego biznes planu!

Nie jesteśmy franczyzą! Nie wymagamy opłat za wykorzystanie naszego brandingu (logo, zdjęć, gradfik). Wierzymy, że działając na partnerskich zasadach rośniemy w siłę!

Jesteśmy w ponad 45 krajach!

Jesteśmy Polską firmą działającą międzynarodowo. Zostań częścią rodziny Body Space, sprawdź studia naszych partnerow.

WSPARCIE DLA NASZYCH PARTNERÓW

STARTER PACK

Materiały marketingowe, zdjęcia i video

SZKOLENIA

stacjonarnie w naszym showroomie

BEZ FRANCZYZY

Nie płacisz za wykorzystanie naszego brandingu

SERWIS

Zapewniamy roczną gwarancja producenta

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI