Ultracontour 5D

Skutecznie rozwiązuje trudne problemy estetyczne twarzy i ciała. W bezinwazyjny sposób pobudza naturalne procesy naprawcze organizmu.

GŁOWICA ZABIEGOWA – NR 1
TECHNOLOGIE: masaż próżniowy, piopolarne fale radiowe, mechaniczny masaż rolkami, podczerwień Okolica zabiegowa: uda, pośladki, brzuch, talia, plecy Regulacja parametrów na rękojeści. Nasadka łatwa do czyszczenia.

GŁOWICA ZABIEGOWA – NR 2
TECHNOLOGIE: masaż próżniowy, biopolarne fale radiowe, podczerwień Okolica zabiegowa: ramiona, plecy, łydki. Regulacja parametrów na rękojeści. Nasadka łatwa do czyszczenia.

GŁOWICA ZABIEGOWA – NR 3
TECHNOLOGIE: masaż próżniowy, biopolarne fale radiowe, podczerwień Okolica zabiegowa: twarz, oczy, szyja, dekolt. Trzy nasadki dobierane do okolicy zabiegowej. Nasadki łatwe do czyszczenia.

GŁOWICA ZABIEGOWA – NR 4
TECHNOLOGIE: kawitacja, podciśnienie Okolica zabiegowa: brzuch, talia, plecy, uda, pośladki. Regulacja parametrów na rękojeści.
Redukcja obwodów ciała

Redukcja celluilitu

Modelowanie sylwetki

Redukcja zmarszczek

5 technologii w 1 urządzeniu

Technologia nr 1

BIOPOLARNE FALE RADIOWE

Bipolarne fale radiowe Regulacja intensywności fali radiowej – praca na przegrzewaniu tkanek na różnych poziomach. Stymuluje fibroblasty do regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu oraz elastyny, aktywuje proces lipolizy.

Technologia nr 2

MECHANICZNY MASAŻ ROLKAMI

Rolki poruszają się w różnych kierunkach stymulując tkanki na różnych poziomach – terapia ukierunkowana na tkankę tłuszczową, cellulit lub ujędrnienie.

Technologia nr 3

PODCIŚJIENIE CIĄGŁE I IMPULSOWE

Łączy w sobie technikę drenażu limfatycznego i masażu próżniowego. Głowica zasysa warstwę skóry tworząc próżnię co poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej redukując tłuszcz i cellulit. Zwiększa głębokość penetracji fali radiowej i podczerwieni.

Technologia nr 4

PODCZERWIEŃ 940 NM

Działa na płytkich warstwach skóry i powoduje wzrost temperatury w tkankach, przyspieszając metabolizm komórkowy. Podczerwień przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i głębszego działania fali radiowej.

Technologia nr 5

SKUPIONA KAWIATACJA ULTRADŹWIĘKOWA

Rozerwanie błon komórkowych komórek tłuszczowych (adipocytów) powoduje ich trwałe zniszczenie. Podciśnienie zasysa fałd działając bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową.

EFEKTY ZABIEGOWE

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Jaki jest maksymalny pobór mocy urządzenia Ultracontour?
Maksymalny pobór mocy: 1200 W
Jakie są wymiary urządzenia Ultracontour?
Głębokość: 65 cm
Szerokość: 63 cm
Wysokość 170 cm
Kto jest uprawniony do obsługi urządzenia Ultracontour?
Każda osoba, która przeszła odpowiednie szkolenie, które zapewniamy.
Jak długo trwa takie leczenie? Po jakim czasie można zauważyć efekty?
Długość zabiegu uzależniona jest od powierzchni zabiegowej – ok. 30-60 minut. Po każdym zabiegu zauważalna jest wyraźna poprawa estetyki ciała. Wyraźne rezultaty można zauważyć już po zakończonej serii zabiegów, natomiast ostateczne rezultaty pojawiają się zwykle po 1-2 miesiącach. Obwód ud zmniejsza się o ok. 1-5 cm, natomiast obwód talii ok. 2-6 cm (w większości przypadków uzyskuje się redukcję rzędu 2-3 cm). Poprawa w zakresie jędrności skóry wynosi 50-75%.
Czego można się spodziewać bezpośrednio po zabiegu?
W związku z tym, że powstałe w trakcie zabiegu pozostałości rozbitej tkanki tłuszczowej muszą zostać usunięte z organizmu, po zabiegu zauważalne jest zwiększenie tempa przemiany materii, co z kolei objawia się zwiększonym wydalaniem moczu.