Body Space Company – Body SculptBody Sculpt

Metoda działania urządzenia BodySculpt oparta jest o bezinwazyjną technologię fali elektromagnetycznej o wysokim, ale jednocześnie bezpiecznym natężeniu, która dociera na głębokość od 4 do 7 centymetrów w głąb generując około tysiąca skurczy mięśni na minutę. To jak wykonanie 30 tysięcy brzuszków lub przysiadów w zaledwie 30 minut bez ciężkiej pracy i potu.

5 GŁOWIC ZABIEGOWYCH:
Dwie głowice do dużych grup mięśniowych
Dwie wyprofilowane głowice do mniejszych grup mięśniowych
Duża głowica do stymulacji mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy

NIEZWYKŁA SKUTECZNOŚĆ ZABIEGU:
Buduje i wzmacnia mięśnie – przyrost masy mięśniowej do 16%. Tkanka mięśniowa przebudowuje swoją strukturę – wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni, co powoduje, że są one większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. Regularne ćwiczenia mięśni Kegla z wykorzystaniem BodySculpt ELLA potrafią wzmocnić ich siłę, zdolność do kontrolowania pęcherza moczowego oraz poprawić jakość współżycia seksualnego. Usuwanie tłuszczu – redukcja tkanki tłuszczowej do 19% Intensywny skurcz mięśni wywołuje silną reakcję uwolnienia energii, powodując dysfunkcję adipocytów prowadząc do naturalnej apoptozy. Komórki tłuszczowe obumierają, rozpadają się, a następnie usuwane są bezpiecznie z organizmu.

PIĘĆ GŁOWIC ZABIEGOWYCH:
2 aplikatory do dużych grup mięśniowych, tj. brzuch, pośladki, uda
2 aplikatory do mniejszych grup mięśniowych, tj. ramiona, łydki
1 aplikator do wzmacniania mięśni dna miednicy

Cztery głowice mogą pracować jednocześnie – każda para na innej intensywności. Istnieje również możliwość pracy tylko jednej głowicy zabiegowej.
Budowa i rzeźbienie mięśni

Wzmocnienie mięśi

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie ciała

Technologia Body Sculpt

Technologia nr 1

TECHNOLOGIA CHŁODZENIA POWIETRZEM 360˚

Technologia chłodzenia głowic powietrzem, pozwala efektywnie pracować w systemie ciągłym bez konieczności robienia przerw między zabiegami.

Technologia nr 2

INTENSYWNOŚĆ 7 TESLI

Fala elektromagnetyczna dociera na głębokość od 4 do 7 centymetrów doprowadzając do niezwykle intensywnych skurczów mięśni, niemożliwych do osiągnięcia podczas ćwiczeń fizycznych. Skurcze trwają dłużej i są o wiele bardziej intensywne, organizm sam nie jest w stanie wywołać ich samoistnie ani utrzymać wystarczająco długo.

Technologia nr 3

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT

To technologia całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna. Energia pola elektromagnetycznego wchodzi w interakcje tylko z tkanką mięśniową, nie oddziałując na inne tkanki oraz organy wewnętrzne. Odpowiednie sekwencje impulsów dotleniają tkankę mięśniowej i zapobiegają gromadzeniu się kwasu mlekowego (tzw. zakwasów). Dlatego w trakcie zabiegu jak i po nim nie odczuwa się bólu mięśni. Sesja zabiegowa nie wymaga znieczulenia i nie wywołuje dyskomfortu.

Technologia nr 4

PROGRAMY ZABIEGOWE

Automatyczne programy ćwiczeń – specjalnie zaprojektowane sekwencje impulsów elektromagnetycznych tworzą programy dedykowane potrzebom klienta. Manualne ustawianie parametrów – możliwość tworzenia samemu sekwencji impulsów elektromagnetycznych, co pozwala ukierunkować terapię w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Technologia nr 5

BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Wykonuje się bez konieczności zdejmowania odzieży przez klienta. Głowice zabiegowe mocuje się do ciała specjalnymi pasami dołączonymi do zestawu.  

Technologia nr 6

ZABIEG BEZKONTAKTOWY

Po uruchomieniu terapii i dostosowania parametrów, udział operatora ogranicza się do kontroli odczuć klienta i ewentualnej korekty parametrów.

EFEKTY ZABIEGOWE

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Jaki jest maksymalny pobór mocy urządzenia Body Sculpt?
Intensywność: 1-7 Tesli
Częstotliwość: 1-100 Hz
Napięcie sieciowe: 230 V AC 50/60 Hz
Zalecane zabezpieczenie sieci: bezpiecznik C 25 A
Jak działają głowice elektryczne EMS?
Prąd elektryczny przepływa pomiędzy elektrodami po drodze o najmniejszym oporze. W rezultacie większość energii koncentruje się w warstwach zewnętrznych, a tylko część energii dociera do obszaru mięśniowego. Powoduje zatem lekkie uczucie mrowienia, które przechodzi w delikatne skurcze. Intensywność zabiegu jest ograniczona bólem i ryzykiem oparzeń.
BodySculpt – technologia fal elektromagnetycznych o dużej intensywności
Dociera bardzo głęboko, dzięki czemu umożliwia pobudzenie całych grup nerwów, powodując jednocześnie skurcz mięśnia na całym jego przekroju.
Rozpad tkanki tłuszczowej i skurcze supramaksymalne, których intensywności nie da się osiągnąć za pomocą ćwiczeń fizycznych.
Efekty już po 4 zabiegach.
Zabiegi te nie wymagają dodatkowych przygotowań.