Vacu – skuteczny sposób na piękną figurę.

Vacu – skuteczny sposób na piękną figurę.

Marzysz o szczuplej sylwetce, idealnej figurze? Nie masz zbyt dużo wolnego czasu na ćwiczenia? Chcesz szybkich efektów ? Chcesz pozbyć się cellulitu i ujędrnić skórę? Koniecznie spróbuj treningu Vacu!

Co to jest?

Vacu Power jest to trening na bieżni, rowerze lub orbitreku, w specjalnej, szczelnie zamkniętej kapsule, w której wytwarzane jest podciśnienie. Przed wejściem do urządzania osobie ćwiczącej zakładany jest specjalny pas uszczelniający (Vacu fit, spódniczka Vacu). Sprawia to, że w kapsule utrzymuje się stałe podciśnienie. Spacer w Vacu Power trwa tylko 30 minut, ale dzięki technologii podciśnienia jest o wiele skuteczniejszy niż trening na tradycyjnej bieżni, np. Technogym.

Skuteczność Vacu.

Trening aerobowy w połączeniu z podciśnieniem sprawia, że Twój układ krwionośny działa mocniej i lepiej. Dzięki temu, że przyspiesza się proces ukrwienia tkanek, szybciej spalisz tkankę tłuszczową, zwłaszcza na brzuchu, pośladkach i udach, czyli tam gdzie większość kobiet ma miejsca problematyczne.

Jak często ćwiczyć?

Jest to sprawa bardzo mocno indywidualna. Wszystko zależy od stopnia wytrenowania, wieku, płci oraz tego ile kg. mamy do zrzucenia. Podstawą jest systematyczność.

Pożegnaj cellulit !

Spacer w Vacu Power jest doskonałym sposobem na walkę z „pomarańczową skórką. Dzięki podciśnieniu już po kilku zajęciach zauważysz poprawę wyglądu Twojej skóry. Odzyska ona  sprężystość i elastyczność. 

Jak się przygotować?

Do treningu w podciśnieniu powinniśmy założyć wygodny strój i sportowe obuwie. Należy także zabrać ze sobą butelkę wody mineralnej i uzupełniać płyny podczas treningu. 

Jak przy każdej aktywności istnieją przeciwwskazania do korzystania z Vacu Power. 

Przeciwwskazania do korzystania z Vacu Power:

  • ciąża
  • okres poporodowy (około 8 tyg.)
  • choroby tarczycy
  • choroby serca i naczyniowe
  • epilepsja
  • niezagojone blizny po operacjach chirurgicznych
  • przepuklina
  • wszczepiony stymulator serca

Wiodącymi producentami tego typu sprzętów są : Body Space Health & Beauty , Fitnesswell, Vacu Well, Vacuerwin, Vacu Activ, Vacu-Line Classic

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności