Urządzenie wyszczuplające i ujędrniające z trzema głowicami - Ultrasonic Q1 Body Space

ULTRASONIC Q1 

Ultrasonic Q1 Body Space, to urządzenie wyszczuplające i ujędrniające z trzema głowicami. 

Trzy technologie w jednym urządzeniu:

  • Vacuum 
  • RF – fale radiowe
  • IR - poczerwień

Ultrasonic Q1 Body Space, to urządzenie kosmetyczne, które pomoże skutecznie spalić tkankę tłuszczową z najbardziej problematycznych partii ciała. Jest idealnym narzędziem do tego, aby ujędrnić skórę i zawalczyć o smukłą, piękną figurę bez zbędnego cellulitu.

Aby efekty przyszły szybciej wykorzystaliśmy w jednym urządzeniu aż trzy nowoczesne technologie, które nawzajem się uzupełniają i działają cuda dla pięknej figury.

Jeśli chcemy żeby walka z cellulitem przyniosła oczekiwane rezultaty, niezbędne jest przede wszystkim usprawnienie działania w organizmie układu krążenia krwi, w tym także limfy.

I tu przychodzi z pomocą nowoczesna technologia Vacuum, dzięki której w bardzo krótkim czasie osiągniemy upragnione efekty.

Fale radiowe, to tzw. LIFTING BEZ SKALPELA. Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance.

Podczerwień jest kolejnym sprzymierzeńcem w walce o idealną, smukłą i piękną figurę. Wywołuje przede wszystkim reakcje termiczne - działa biostymulująco i zdrowotnie na nasze tkanki.

ULTRASONIC Q1, to potężny oręż w walce o idealną sylwetkę.

 

 

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności