fbpx

Body Space Slim & Beauty

Bieżnia VacuTherm Body Space

BIEŻNIA Z TECHNOLOGIĄ PODCIŚNIENIA I PODCZERWIENI

Bieżnia VacuTherm

Bieżnia VacuTherm to urządzenie przeznaczone do treningu typu cardio – zalecana aktywność to szybki, zdecydowany marsz.
To idealny sposób do wyszczuplenia sylwetki oraz utrzymania kondycji fizycznej. Dzięki zastosowaniu dwóch technologii – podciśnienia i podczerwieni
następuje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem aerobowym.
Funkcje urządzenia podlegają sterowaniu i wyświetlaniu parametrów ćwiczeń z poziomu wbudowanego ekranu dotykowego dostępnego dla użytkownika.

Dla kogo:
przeznaczona głównie dla osób zmagających się z nadwagą, otyłością oraz osobom po kontuzjach.

Efekty treningu
na Bieżni VacuTherm

 • szybsze spalanie kalorii
 • szczuplejsza sylwetka
 • eliminacja cellulitu
 • wyraźnie gładsza i ujędrniona skóra
 • pozbycie się uczucia tzw. ciężkich nóg, zimnych stóp
 • przyspieszenie metabolizmu
 • poprawa kondycji
 • efekt termiczny
 • działanie relaksujące
 • poprawa samopoczucia
 • wzmocnienie odporności
TRENING BODY SPACE
to absolutny HIT na rynku światowym!
 • Odpowiedź na potrzeby współczesnego klienta – efektywne,
  30-minutowe spalanie
 • Połączyliśmy trening cardio z technologią podciśnienia i podczerwieni,
  aby mobilizować wszystkie procesy niezbędne do spalania tkanki tłuszczowej,
  walki z cellulitem oraz ujędrnieniem ciała.

To zdecydowana przewaga nad tradycyjnym
treningiem aerobowym!

Technologia
PODCIŚNIENIA

Podciśnienie powoduje lepsze ukrwienie tkanek podskórnych co skutkuje lepszym transportem tlenu oraz szybszym metabolizmem w miejscach gdzie gromadzi się tkanka tłuszczowa
i powstaje nieestetyczny cellulit. Stosowane podciśnienie jest naturalne i wolne od negatywnych skutków ubocznych. Dodatkowym atutem podciśnienia jest zwielokrotniony wysiłek fizyczny,
co pozwala na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie.

Technologia
PODCZERWIENI

Wykorzystana w naszych urządzeniach podczerwień ma charakter terapeutyczny oraz pielęgnacyjny. Promieniowanie podczerwone powoduje poprawę krążenia krwi dzięki czemu dostarczane są składniki odżywcze, nawet do najmniejszych naczyń włosowatych, co jest niezbędne do uruchomienia procesów naprawczych w skórze.
Podwyższona temperatura ciała wynikająca z oddziaływania podczerwieni
przyczynia się do szybszego i skuteczniejszego spalania tkanki tłuszczowej.
Właściwości cieplne podczerwieni mają również działanie przeciwbólowe oraz relaksacyjne, doskonale rozluźnia napięcia i usuwa bóle mięśniowe.

Charakterystyka promienników InfraRed Philiphs
wykorzystywanych w naszych urządzeniach.

DANE TECHNICZNE:

Ekran dotykowy LCD – wyświetlane funkcje:
– START/STOP
– czas treningu
– dystans
– prędkość bieżni regulowana
– puls
– kalorie
– Vacum – cztery programy podciśnienia (0-30 mBar), możliwość całkowitego wyłączenia.
– Lipo Drainage – program modulacji podciśnienia
– InfraRed – ON/OFF

Zakres podciśnienia: 0-30 mBar
Moc promienników podczerwieni: 6 szt. x 150W
Moc: 3,33 kW
Zasilanie: 230V, 50Hz
Silnik bieżni: AC, 4HP silnik (8 HP Peak)
Wymiar powierzchni do biegania: 150 x 50 cm

wymiary urządzenia:
– długość: 245 cm
– szerokość: 116 cm
– wysokość: 174,5 cm

Waga urządzenia: 240 kg
Mechaniczne obciążenie pasa bieżni: 180 kg

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Bieżnia VacuTherm to modyfikacja tradycyjnej bieżni, którą możemy spotkać na zwykłej siłowni. Różnica polega na tym, że aktywność odbywa się w kapsule, która sięga do pasa osoby ćwiczącej. Wewnątrz maszyny wytwarzane jest podciśnienie, które poprawia ukrwienie przyspieszając spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo w naszej Bieżni VacuTherm efekt jest potęgowany dzięki podczerwieni. Są te technologie szeroko stosowane w zabiegach kosmetycznych w celu modelowania sylwetki, ujędrniania ciała oraz redukcji cellulitu. Tak, więc ćwiczenia w kapsułach VacuTherm to połączenie klasycznego treningu poprawiającego kondycję z zabiegami odchudzającymi.

Połączenie tradycyjnych ćwiczeń z działaniem podciśnienia i podczerwieni sprawia, że dolne partie ciała zostają lepiej ukrwione, dzięki czemu przemiana materii ulega poprawie. Uwalniana z komórek tłuszczowych energia wykorzystywana jest przez mięśnie, które potrzebują jej do wykonania ćwiczeń. Dzięki podciśnieniu usprawniony zostaje również obieg limfy w kończynach dolnych. Efekty obejmują więc redukcję masy ciała, szczególnie w obrębie nóg, bioder i brzucha, eliminację cellulitu, a także zmniejszenie obrzęków. 

Treningi w kapsule z technologią podciśnienia są bezpieczne, wiążą się jedynie z nielicznymi przeciwwskazaniami. Nie powinno się w nich trenować przy chorobach sercowo-krążeniowych, przy wysokim lub bardzo niskim ciśnieniu oraz w stanach zapalnych żył. 

Promienniki InfraRed stosowane w naszych urządzeniach są bezpieczne ponieważ siła grzania jest tak dopasowana, aby nie stanowiła zagrożenia dla zdrowia i była całkowicie bezpieczna dla osób korzystających z nich. 

W całości promieniowania emitowanego przez żarnik 90% stanowią promienie podczerwone, których największa ilość przypada na promieniowanie o długości fali od 800 do 1600 nm. Około 9,8% przypada na promieniowanie widzialne, zaś około 0,2% na promieniowanie nadfioletowe, które zostaje pochłonięte przez szkło żarówki.

W naszych urządzeniach wykorzystujemy promienniki podczerwieni firmy Philips do zastosowań zdrowotnych i pielęgnacyjnych. Zapoznaj się z zapewnieniami firmy Philiphs.   

Żylaki to choroba, której podstawowym czynnikiem rozwoju jest nadciśnienie żylne, co doprowadza m.in. do stanu zapalnego żył. Podciśnienie w Bieżni VacuTherm nie jest w stanie spowodować powstania żylaków. Natomiast tzw. pękające naczynka (czerwone pajączki na ciele) są efektem kruchością naczynek, do których możemy mieć predyspozycje genetyczne lub są efektem przeciążenia tkanek. Dzięki różnym programom intensywności podciśnienia w Bieżni VacuTherm przechodzimy przez proces adaptacyjny organizmu, aby do tych przeciążeń nie doprowadzić. Trenerzy Body Space poprowadzą Cię przez ten proces.

Do treningu na Bieżni VacuTherm należy wziąć ze sobą wygodny strój sportowy (np. legginsy, koszulkę oraz buty sportowe). Warto zabrać ze sobą butelkę wody oraz własny ręcznik.

Zapraszamy do kontaktu

Wyślij wiadomość