Urządzenia do modelowania sylwetki i nowoczesny sprzęt do odchudzania

Branża wellness nieustannie się modernizuje. Chęć sprostania rosnącym oczekiwaniom klientów i dostosowania się do realiów prężnie rozwijającego się rynku wymaga od przedsiębiorców poszerzania swojej oferty i elastycznego reagowania na trendy. Wszystkim tym, którzy pragną wzbogacić swoją siłownię, klub sportowy czy ośrodek SPA o nowoczesny sprzęt do odchudzania, z wielką satysfakcją przedstawiamy bieżnie, rowery leżące, orbitreki i urządzenia do masażu limfatycznego zaprojektowane w oparciu o innowacyjną technologię Infrared, Vacu Therm oraz Rollmasażu. Inwestycja w sprzęt do modelowania sylwetki marki Body Space to krok milowy w rozwoju Twojej firmy.

Urządzenia do odchudzania Body Space – rewolucja w branży wellness

Coraz większa rzesza osób w każdym wieku chce zbliżyć swoje ciało do ideału i poczuć się dobrze w swojej skórze. Każdy świadomy, dbający o siebie człowiek wie, że aby szybko i skutecznie zrzucić nadprogramowe kilogramy, ujędrnić swoją skórę i pozbyć się wszelkich niedoskonałości, nie wystarczy jedynie podrasować swojego codziennego jadłospisu czy wieczorami wykonywać serię brzuszków. To regularny trening jest kluczową bronią w walce o idealną linię i dobre samopoczucie. 

Urządzenia do modelowania sylwetki prosto od producenta!

Misją naszych ekspertów było opracowanie technologii umożliwiającej szybkie i efektowne spalanie kalorii. Efektem wieloletnich prac są autorskie urządzenia do modelowania sylwetki i odchudzania. Każda maszyna do odchudzania z katalogu Body Space maksymalizuje efekty treningu, minimalizując wkładany w niego wysiłek.  Nowoczesne urządzenia odchudzające wprowadzą Twoją firmę w XXI wiek.

Urządzenia do odchudzania Vacu Therm

Producent sprzętu odchudzającego Body Space proponuje wysokiej klasy urządzenia odchudzające skonstruowane w oparciu o nowoczesną technologię Vacu Therm. Trening na tego typu urządzeniach do modelowania sylwetki wygląda niepozornie – osoba ćwicząca wykonuje proste, niewymagające ćwiczenia na zabudowanym rowerze ergometrycznym, bieżni bądź stepie. Jednak pracujące mięśnie poddawane są dodatkowo działaniu podciśnienia ściągającego większą ilość krwi w dolne partie ciała oraz promieniowania podczerwonego.

Sprzęt do odchudzania dopasowany do indywidualnych potrzeb

Co ważne, parametry każdego urządzenia do modelowania sylwetki  (obciążenie ergometru, wartość podciśnienia i podczerwieni) sterowane są za pomocą komputera i dobierane indywidualnie dla każdego klienta. Synteza wszystkich elementów ma zbawienny wpływ na ludzki organizm. Efektywne ćwiczenia na innowacyjnym sprzęcie do odchudzania nie tylko pozwalają na widoczne zmniejszenie obwodów w najbardziej wymagających, trudnych do wyszczuplenia obszarach, ale również likwidują cellulit, poprawiają ukrwienie i napięcie skóry, polepszają kondycję fizyczną, pozytywnie wpływają na krążenie krwi i limfy, usuwają toksyny z organizmu, wspomagają pracę układu sercowo-naczyniowego, a nawet działają przeciwstarzeniowo. 

Urządzenia do modelowania sylwetki Infrared

Sprzęt do odchudzania wykorzystujący dobroczynne działanie promieni podczerwonych Infrared to urządzenia otwarte przypominające klasyczne rowery, bieżnie lub stepy. Wykorzystywane na szeroką skalę w chirurgii plastycznej, fizykoterapii czy rehabilitacji promieniowanie podczerwone wnika w głąb skóry, ułatwiając wydalanie tkanki tłuszczowej oraz wody, cholesterolu, metali ciężkich i związków toksycznych. Każde urządzenie do odchudzania wykorzystujące innowacyjną technologię przyczynia się do mobilizacji sił obronnych organizmu, wiąże wolne rodniki, przyspiesza reakcje metaboliczne i pozytywnie oddziałuje na krążenie. Regularne treningi na urządzeniach z katalogu producenta urządzeń odchudzających Body Space dotleniają wszystkie komórki, czego efektem jest przyjemne odprężenie, zmniejszenie bólu i napięcia mięśniowego, a nawet przyspieszenie procesów leczenia. 

Urządzenie do odchudzania Body Roll-Rollmasaż

Kolejną innowacyjną nowością, jaką proponuje producent urządzeń odchudzających Body Space, jest sprzęt przeznaczony do masażu limfatycznego. Zasada działania tego typu urządzeń do modelowania sylwetki jest prosta – masaż pobudza układ limfatyczny do pracy i zwiększa przepustowość naczyń limfatycznych, czego efektem jest ułatwienie i przyspieszenie wydalania z ciała substancji toksycznych i zbędnych produktów przemiany materii. Z kolei drogocenne witaminy i substancje budulcowe powracają do krwiobiegu i docierają do komórek tłuszczowych, umożliwiając ich szybsze spalanie, a co za tym idzie – redukcję masy. Urządzenia do odchudzania Body Roll pozytywnie wpływają na układ krążenia, mięśnie oraz skórę, pozwalając cieszyć się fenomenalnymi efektami ćwiczeń.

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności