fbpx

Body Space Slim & Beauty

UltraContour 5D

Urządzenie do modelowania i odmładzania ciała oraz twarzy

Ultracontour 5d

Zintegrowane 5 wiodących technologii
w 4 głowicach zabiegowych:

Modelowanie sylwetki

Redukcja
obwodów ciała

Redukcja cellulitu

Redukcja
cellulitu

Ujędrnianie ciała

Modelowanie
sylwetki

Ujędrnianie ciała

Napinanie
i ujędrnianie skóry

Usuwanie zmarszczek

Usuwanie
zmarszczek

urządzenie ultracontour 5d

Skutecznie rozwiązuje trudne problemy estetyczne twarzy i ciała.
W bezinwazyjny sposób pobudza naturalne procesy naprawcze organizmu.

TECHNOLOGIA NR 1

Bipolarne fale radiowe

Regulacja intensywności fali radiowej – praca na przegrzewaniu tkanek na różnych poziomach. Stymuluje fibroblasty do regeneracji i wytwarzania nowego kolagenu oraz elastyny, aktywuje proces lipolizy.

TECHNOLOGIA NR 2

Mechaniczny masaż rolkami

Rolki poruszają się w różnych kierunkach stymulując tkanki na różnych poziomach – terapia ukierunkowana na tkankę tłuszczową, cellulit lub ujędrnienie.

TECHNOLOGIA NR 3

Podciśnienie ciągłe i impulsowe

Łączy w sobie technikę drenażu limfatycznego i masażu próżniowego. Głowica zasysa warstwę skóry tworząc próżnię co poprawia ukrwienie tkanki tłuszczowej redukując tłuszcz i cellulit. Zwiększa głębokość penetracji fali radiowej i podczerwieni.

TECHNOLOGIA NR 4

Podczerwień 940 nm

Działa na płytkich warstwach skóry i powoduje wzrost temperatury w tkankach, przyspieszając metabolizm komórkowy. Podczerwień przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i głębszego działania fali radiowej.

TECHNOLOGIA NR 5

Skupiona kawitacja ultradźwiękowa

Rozerwanie błon komórkowych komórek tłuszczowych (adipocytów) powoduje ich trwałe zniszczenie. Podciśnienie zasysa fałd działając bezpośrednio na podskórną tkankę tłuszczową.

Głowice zabiegowe

GŁOWICA ZABIEGOWA – NR 1

TECHNOLOGIE: masaż próżniowy, piopolarne fale radiowe, mechaniczny masaż rolkami, podczerwień

Okolica zabiegowa: uda, pośladki, brzuch, talia, plecy

Regulacja parametrów na rękojeści.
Nasadka łatwa do czyszczenia.

GŁOWICA ZABIEGOWA – NR 2

TECHNOLOGIE: masaż próżniowy, biopolarne fale radiowe, podczerwień

Okolica zabiegowa: ramiona, plecy, łydki

Regulacja parametrów na rękojeści.
Nasadka łatwa do czyszczenia.

GŁOWICA ZABIEGOWA – NR 3

TECHNOLOGIE: masaż próżniowy, biopolarne fale radiowe, podczerwień

Okolica zabiegowa: twarz, oczy, szyja, dekolt

Trzy nasadki dobierane do okolicy zabiegowej.
Nasadki łatwe do czyszczenia.

GŁOWICA ZABIEGOWA – NR 4

TECHNOLOGIE: kawitacja, podciśnienie

Okolica zabiegowa: brzuch, talia, plecy, uda, pośladki

Regulacja parametrów na rękojeści.

EFEKTY ZABIEGOWE

DANE TECHNICZNE

wymiary urządzenia:
szerokość 63 cm
głębokość 65 cm
wysokość 170 cm

Maksymalny pobór mocy: 1200W

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Każda osoba posiadająca odpowiednie przeszkolenie.

Długość zabiegu zależy od obszaru ciała, ok. 30-60 minut. Po każdym zabiegu obserwuje się wyraźną poprawę estetyczną ciała. Wyraźne rezultaty pojawiają się po zakończonej serii zabiegów, a ostateczne efekty pojawiają się zazwyczaj po upływie 1-2 miesięcy. Obwód ud zmniejsza się o ok. 1-5 cm, a obwód talii o ok. 2-6 cm (w większości przypadków osiąga się redukcję na poziomie 2-3 cm). Poprawa jędrności skóry wynosi 50-75%.

Urządzenie zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo operatora i klienta. Podczas zabiegu poddana partia ciała jest masowana dobraną przez specjalistę głowicą zabiegową. Towarzyszy temu przyjemne uczucie intensywnego ciepła lub w przypadku zabiegi kawitacji ultradźwiękowej towarzyszy charakterystyczny szum nazywany przez klientki jako świerszcze. Zabiegi nie są bolesne. Wyposażenie gabinetu kosmetycznego w urządzenie UltraContour 5D to gwarancja spektakularnych rezultatów w bardzo krótkim czasie, bez skutków ubocznych.

Urządzenie wykorzystuje technologię radiofrekwencji dwupolarnej. Fale radiowe wnikają w tkanki na głębokość 5-15 mm, prowadząc do ich długotrwałego podgrzania. W normalnych okolicznościach uczucie intensywnego ciepła powinno zniknąć w przeciągu 1-2 godzin po zabiegu.

Ponieważ pozostałości rozbitej tkanki tłuszczowej powstające podczas zabiegu muszą zostać usunięte z organizmu, po zabiegu obserwuje się wzrost tempa metabolizmu, objawiający się zwiększonym wydzielaniem moczu.

Przede wszystkim działania silnych promieni słonecznych.

Ze względu na zwiększoną wrażliwość na ból i ogólne osłabienie organizmu klientka nie powinna przystępować do zabiegu podczas miesiączki.

Zazwyczaj tak. Zabiegi na dobrze nawilżonej skórze przynoszą lepsze efekty niż zabiegi na skórze suchej. Włókna kolagenowe suchej skóry są mało elastyczne i ciężko się kurczą. Aby osiągnąć optymalne efekty, zaleca się nawilżanie skóry przed i po zabiegu. Efekty nie są identyczne dla każdego klienta i uzależnione są od: osobniczych cech organizmu, gospodarki hormonalnej oraz od regularności i zachowania odpowiednich odstępów między zabiegami.

Zazwyczaj tak. Zabiegi na dobrze nawilżonej skórze przynoszą lepsze efekty niż zabiegi na skórze suchej. Włókna kolagenowe suchej skóry są mało elastyczne i ciężko się kurczą. Aby osiągnąć optymalne efekty, zaleca się nawilżanie skóry przed i po zabiegu oraz zadbać o nawodnienie organizmu. Efekty nie są identyczne dla każdego klienta i uzależnione są od: osobniczych cech organizmu, gospodarki hormonalnej oraz od regularności i zachowania odpowiednich odstępów między zabiegami.

Tak, nasze urządzenie umożliwia usuwanie zmarszczek zlokalizowanych na obszarze górnej powieki oka.

Zapraszamy do kontaktu

Wyślij wiadomość

UltraContour 5D Body Space - Urządzenie kosmetyczne do modelowania i ujędrnianie ciała oraz odmładzania twarzy: masaż podciśnieniowy, rolki masujące, podczerwień, fala radiowa, liposukcja kawitacyjna