Producent

Body Space

20 lat istnienia firmy to powód do świętowania — i dumy!

Historia Krzysztofa Seemann — i jego miłości do sportu i aktywnego trybu życia — zaczęła się znacznie wcześniej. To historia człowieka, który ciężką pracą i determinacją osiągnął sukces. A następnie podjął zobowiązanie, aby tym sukcesem się podzielić. Dzięki odpowiedniej technologii sprzętu oraz odpowiedniemu podejściu do ważnego czynnika, jakim jest pielęgnacja urody, osiągnął znaczącą pozycję na rynku krajowym oraz światowym. Swoim klientom oferujemy wyłącznie niezawodne oraz nooczesne urządzenia pozwalające na skuteczne odchudzanie, które są przełomem w swojej dziedzinie.

Body Space

SZWALNIA

Zajmujemy się tworzeniem pasów VacuTherm do urządzeń Body Space od podstaw – projektujemy, konstruujemy szablony, przygotowujemy układy krojów, szyjemy, wykańczamy. Posiadamy własną szwalnię, wyposażoną w nowoczesny park maszynowy, który modernizujemy zgodnie z potrzebami rynku. Wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowy neopren, które gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Zanim gotowe urządzenia Body Roll trafią do klienta, przechodzą długą drogę. Proces produkcyjny obejmuje wiele działów, w których wyroby przechodzą liczne kontrole jakościowe, gwarantujące i potwierdzające, że wykonanie było perfekcyjne. Końcowy efekt produkcji Body Roll w zakładzie BODY SPACE można podziwiać w Tapicerni. Na każdym etapie produkcji urządzeń Body Roll wykorzystujemy nie tylko kreatywność, ale także rzemieślniczą dokładności i skrupulatności.

Body Space

TAPICERNIA

Body Space

MONTAŻOWNIA

Chcąc zapewnić klientowi najlepszy produkt, BODY SPACE kładzie szczególny nacisk na dokładność i staranność wykonania. Każdy element URZĄDZEŃ BODY SPACE musi być dopracowany, dlatego kapsuły wyposażane są z najwyższej jakości elementów.

Elementy elektryczne, układy elektroniczne, technologia Vacuum i InfraRed trafiają na wyspecjalizowane stoiska montażu. Wykwalifikowani pracownicy montują silniki, układy sterownia, pompy podciśnienia do wszystkich modeli urządzeń Body Space.

Projektujemy i wykonujemy profesjonalne oklejanie urządzeń BODY SPACE. Żeby wyróżnić się z tłumu musisz przede wszystkim oderwać się od przeciętności. Dlatego współpracujemy z grafikami, którzy śledzą rynek reklamy mobilnej oraz znają trendy w oklejaniu urządzeń BODY SPACE. Dzięki temu stworzymy dla Ciebie unikatowe koncepcje kreatywne. Sprawdź nasze realizacje.

Body Space

WYKLEJARNIA

Body Space

LAKIERNIA

Własna lakiernia i opracowane nowoczesne technologie pozwalają na różnorodne wykończenie kolorystyczne urządzeń BODY SPACE. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość oraz nowoczesne wzornictwo, które idealnie pasuje do indywidualnie zaprojektowanych wnętrz.