Kompletny pomysł na biznes
z BodySpace

 

Chcesz stworzyć wyjątkowe miejsce, które będzie odpowiedzą na potrzeby wymagającego nowoczesnego klienta?

 

Marzysz o biznesie, który zapewni Ci realizację marzeń, satysfakcje z pracy oraz niezależność finansową?

UNIKALNY PRODUKT

oferujemy najlepsze urządzenia do odchudzania i modelowania sylwetki, które posiadają unikalną i sprawdzoną technologię

PROGRAM START

nasi klienci mają zapewnioną opiekę konsultingową, począwszy od decyzji, przez otwarcie salonu aż po opiekę posprzedażową

SZKOLENIA

gwarantujemy pełne i skuteczne szkolenia pozwalające na poznanie sprzętu Body Space, aż po podstawy fizjologii człowieka i obsługę klienta

MARKETING

nasi klienci mogą skorzystać z naszego KNOW HOW, udostępniamy materiały reklamowe (ulotki, karnety, zdjęcia, filmy i wiele innych), gwarantujemy pomoc w Social Mediach, a co najważniejsze umożliwiamy posługiwanie się nazwą marki Body Space

NIE POBIERAMY OPŁAT

nie wpływamy na zasady funkcjonowania salonu, nie pobieramy opłat związanych z działaniem i nie partycypujemy w zyskach

 

3 Filary marki Bodyspace

czyli 3 najważniejsze cechy, dzięki którym jesteśmy lepsi od konkurencji

KOMPLETNA
OFERTA FIRMY

Udostępniamy model KNOW HOW – kompletny, sprawdzony i poparty funkcjonującymi studiami pomysł na biznes.

Od samego początku pomagamy w doborze profesjonalnych urządzeń modelujących sylwetkę do możliwości lokalowych oraz finansowych, a dające możliwość stworzenia atrakcyjnych karnetów, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów funkcjonujących już studiów. Pomagamy w optymalnym rozmieszczeniu urządzeń, a także organizacji pracy całego studia – od reklamy poprzez kontakt z klientem, aż do całego modelu zarządzania. Na start oferujemy gotowe projekty materiałów marketingowych, takich jak ulotki informacyjne, wizytówki, karnety czy zaproszenia na otwarcie.

Zapewniamy pomoc w pozyskaniu środków do finansowania zakupu i otwarcia własnego biznesu.

WSPARCIE TECHNICZNE
I MERYTORYCZNE

Nasza firma nie kończy współpracy na samym sprzedaniu urządzeń. Aby studio mogło sprawnie funkcjonować niezbędna jest przeszkolona kadra. Po zakupie oferujemy kompletne szkolenie z obsługi wszystkich naszych urządzeń.

Udzielamy sprawdzonych wskazówek dotyczących prowadzenia kampanii reklamowych oraz pozyskiwania i utrzymania klienta. Udostępniamy wszystkie materiały reklamowe – zdjęcia, filmy oraz treści – wszystko co niezbędne, aby wystartować i zacząć zarabiać.

Kiedy studio działa już pełną parą zapewniamy wsparcie techniczne, dostęp do najnowszych rozwiązań oraz możliwość stałego rozwoju.

JAKOŚĆ, SERWIS
I NOWOCZESNE URZĄDZENIA

Jako producent możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów oraz PEŁNĄ OPIEKĘ SERWISOWĄ i dostępność części zamiennych.

Dbamy o to, aby wszystkie nasze urządzania rozbudowywać o najnowsze i najpopularniejsze technologie, tak aby stale podnosić ich możliwości i zapewnić jak najlepsze efekty działania przy jak największym komforcie korzystania.

Urządzenia Body Space jako jedyne na rynku mogą pracować w trybie ciągłym bez konieczności przerw technicznych.

 

Krąg Sukcesu

czyli 8 KROKÓW do SPEŁNIENIA MARZEŃ,
otwarcia własnego studia i osiągnięcia sukcesu biznesowego.

Decyzja

Określenie
możliwości

Kontakt z naszymi
specjalistami

Wspólna
burza mózgów

Weryfikacja rynku
konkurencji

Pierwszy zakup
urządzeń

Profesjonalne szkolenie
i wdrożenie

Wielkie
otwarcie

01

Decyzja

najważniejszy pierwszy krok – od tego wszystko się zaczyna i to jest właśnie pierwsza rzecz jaką TRZEBA zrobić, aby osiągnąć SUKCES – podjąć stanowczą decyzje – DZIAŁAM! – która napełni nas pozytywną energią i da nam niespożyte pokłady energii na realizacje swoich planów i marzeń osiągnięcia sukcesu.

02

Określenie możliwości

finansowych, merytorycznych i społecznych. Każdy musi sam przed sobą odpowiedzieć sobie na 3 kluczowe pytania: Jaki mam budżet na całość lub jakie mam możliwości pozyskania środków? Jaka jest moja wiedza w temacie? Jaki zespół potrzebuje, żeby cały proces rejestracji, otwarcia i prowadzenia studia przebiegał bez kłopotów i niepotrzebnych komplikacji?

03

Kontakt z naszymi Specjalistami

kiedy zapadła już decyzja „DZIAŁAM” i zostały określone możliwości, to jest to PIERWSZY I NAJWIĘKSZY KROK W STRONĘ SWOJEGO WŁASNEGO SUKCESU BIZNESOWEGO. Podczas konsultacji i spotkania z nami poznasz szczegółowo naszą bogatą ofertę i dowiesz się, dlaczego to właśnie z nami warto nawiązać współpracę.

04

Wspólna burza mózgów

czyli opracowanie planu działania – połączenie Twoich możliwości z możliwościami jakie daje nasza firma i wspólne opracowanie strategii biznesowej – wybór wielkości przedsięwzięcia czyli dobór sprzętu i wielkości lokalu, działania marketingowe, opracowanie oferty dla klienta w taki sposób, aby nie tylko chętnie do nas wracali, ale też z dumą przyprowadzali swoich znajomych.

05

Weryfikacja rynku konkurencji

sprawdzenie możliwości rynkowych w danej lokalizacji – porównanie konkurencji i znalezienie ich słabych stron pozwoli przygotować BEZKONKURENCYJNĄ ofertę dla klientów Twojego studia.

06

Pierwszy zakup urządzeń

niezbędnych do otwarcia własnego studia – każde urządzenie przed zakupem jest fizycznie zaprezentowane, przez co każdy może nie tylko przeczytać o jego unikatowych właściwościach, ale też sam je wypróbować.

07

Profesjonalne szkolenie i wdrożenie

oferujemy kompletne i profesjonalne szkolenie z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Udzielamy sprawdzonych wskazówek dotyczących prowadzenia kampanii reklamowych oraz pozyskiwania i utrzymania klienta. Udostępniamy wszystkie materiały reklamowe niezbędne, aby wystartować i zacząć zarabiać.

08

Wielkie otwarcie

prezentacja swojego studia swoim przyszłym klientom poprzez umożliwienie im wypróbowania swoich urządzeń, pokazania im co z ich pomocą można zdziałać i zachęcić do zapisów – najważniejsi w każdym biznesie są pierwsi klienci – zadowoleni przyprowadzą kolejnych.

 

Zapadła decyzja!

skorzystaj z formularza obok i napisz nam swoje pytania
a my oddzwonimy z gotową ofertą.

+48 509 708 664

Formularz kontaktowy

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności