O nas

20 lat istnienia firmy to powód do świętowania — i dumy!

Ale historia Krzysztofa Seemann — i jego miłości do sportu i aktywnego trybu życia — zaczęła się znacznie wcześniej. To historia człowieka, który ciężką pracą i determinacją osiągnął sukces. A następnie podjął zobowiązanie, aby tym sukcesem się podzielić. Dzięki odpowiedniej technologii sprzętu oraz odpowiedniemu podejściu do ważnego czynnika, jakim jest pielęgnacja urody, osiągnął znaczącą pozycję na rynku krajowym oraz światowym. Swoim klientom oferujemy wyłącznie niezawodne oraz nowoczesne urządzenia pozwalające na skuteczne odchudzanie, które są przełomem w swojej dziedzinie.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które posiadają lub dopiero marzą o otwarciu siłowni, jak również gabinetów fryzjerskich, solariów, klubów fitness, gabinetów odnowy biologicznej, pensjonatów czy hoteli. Zaopatrzenie siłowni w odpowiedni sprzęt, który wpłynie na zadbanie o zdrową sylwetkę to nasz priorytet. Body Space jako partner zapewnia Państwu przede wszystkim wysoki profesjonalizm w doradztwie technicznym, serwisie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym, jak również w transporcie urządzeń oraz odpowiednim przeszkoleniu personelu z zakresu korzystania z urządzeń Body Space.
To właśnie odpowiednie zaopatrzenie siłowni czy gabinetów jest pierwszym krokiem do sukcesu. Nasze doświadczenie pozwoliło na stworzenie urządzeń, które są bezkonkurencyjne w swojej dziedzinie – pozwalają na skuteczne spalanie tłuszczu i utrzymanie sylwetki w nienagannej formie.

Przez lata działalności na rynku udało nam się opracować wyjątkowy model biznesowy – studio świadomego modelowania sylwetki –LADY’S CONCEPT CLINIC-oparty na nowoczesnych, bezkonkurencyjnych urządzenia do odchudzania i walki z cellulitem”

K.Seemann

 

DLA NAS TO RODZAJ MISJI,
W KTÓREJ ODNAJDUJE SIĘ SZCZĘŚLIWA KOBIETA

Naszym klientom oferujemy sprawdzony POMYSŁ NA BIZNES, którym jest własne studio świadomego modelowania sylwetki. Udostępniamy funkcjonujące już na całym świecie KNOW HOW na otwarcie i prowadzenie biznesu. Nie narzucamy klientom, w przeciwieństwie do konkurencji pracujących w formie franczyzowej, naszego pomysłu związanego z identyfikacją wizualną. Nie narzucamy także konkretnego sposobu działania salonu, a co najważniejsze NIE PARTYCYPUJEMY W ZYSKACH ORAZ NIE POBIERAMY OPŁAT za udostępnienie naszego KNOW HOW.

To biznes naszych czasów – dochodowy, a jednocześnie dający mnóstwo satysfakcji.

ZAPADŁA DECYZJA?
SKORZYSTAJ Z FORMULARZA I NAPISZ NAM SWOJE PYTANIA
A MY ODDZWONIMY Z GOTOWĄ OFERTĄ.
+48 509 708 664

 

2007

POWSTANIE MARKI  SPACE SUN

2009

TARGI SŁOWACJA

TAREGI CZECHY

2010

WPROWADZENIE DO OFERTY COLLAGEN NEW AGE

SPRZEDAŻ NIEMCY CZECHY SŁOWACJA BIAŁORUŚ IRLADNIA

TARGI FIBO 2010 ESSEN

REBARANDING MARKI SPACE SUN NA BODY SPACE SLIM & BEAUTY

2011

WPROWADZENIE DO OFERTY TECHNOLOGII VACUTHERM

SPRZEDAŻ WŁOCHY, GRECJA, AUSTRIA, SŁOWENIA

TARGI FIBO 2011 ESSEN

WIZZ AIR- REKLAMA FIRMY  

2012

SPRZEDAŻ ŁOTWA LITWA  ROSJA DUBAJ

2013

WPROWADZENIE DO OFERTY URZĄDZENIA BODY ROLL

TARGI FIBO COLOGNE-NIEMCY

ORGANIZATOR ZAWODÓW KONNYCH HUBERTUS 2013 

SPRZEDAŻ BELGIA, TURCJA

2014

CHORWACJA, HONG-KONG, SZKOCJA

2015

DZIEŃ KOBIET FARBYKA FORMY

AUSTRALIA- NAGRODA- BEST WEIGHT MANAGEMENT

2016

ORGANIZATOR MARATON MAZURY 2016

TARGI WIEDEŃ

2017

25 FINAŁ WOŚP- PRZEKAZNIE NA LICYTACJĘ BIEŻNI VACUTHERM

HOTEL BELLOTO 5-WARSZAWA

TARGI DUBAJ

WIELKIE OTWARCIE LADY’S CLINIC CONCEPT

2018

SPRZEDAŻ WIELKA BRYTANIA

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności