Kristo K4 laser diodowy do depilacji

Dostępność:
8 tygodni
Koszty dostawy:
W cenie
Montaż:
W cenie

Ilość:

 

BODY PROLASER – laser diodowy

Coraz więcej osób pragnie mieć gładką, pozbawioną włosów skórę. Chcą zabiegu, który jest skuteczny, szybki i wygodny. Aby sprostać tym potrzebom oferujemy Państwu BODY PROLASER – laser diodowy, laser czwartej generacji. Dedykowany jest dla salonów skoncentrowanych na usuwaniu zbędnego owłosienia. 

DLA KOGO

Urządzenie przeznaczone jest dla wszystkich rodzajów skór, również opalonej. Usuwa wszystkie rodzajów włosów,we wszystkich kolorach z każdej części ciała, w tym twarzy.

Technologia chłodzenia Sapphire zmniejsza temperaturę obszaru zabiegowego, przez co poprawia bezpieczeństwo i efekt epilacji oraz komfort klienta.

EFEKTY ZABIEGU LASEREM DIODOWYM KRISTO K4

Regularne powtarzanie zabiegów laserowych gwarantuje trwałe pozbycie się włosów, właściwie w 100%. Efekty już po serii 3-4 zabiegów.

ZALETY URZĄDZENIA

  1. Wysoka wydajność, duża częstotliwość 20 Hz, znacznie skrócony czas pracy.
  2. Największa skuteczność usuwania włosów( laser skutecznie, bezboleśnie niszczy mieszki włosowe)
  3. Wysoki komfort podczas zabiegów
  4. Wydajny system chłodzący.
  5. Połączenie technologii 3 długości fal w jednym.
  6. Dwa tryby pracy –Inteligentny oraz Manualny.
  7. Lekka, poręczna rączka głowicy zabiegowej.
  8. Wysoka jakość chłodzenia urządzenia.
  9. System kalibracji ekranu.

Urządzenie emituje trzy różne długości fali lasera: 808, 755, 1064. Posiada optymalnie skonstruowaną głowicę. Wszystko po to, aby sprostała ona nowej technologii.

System zabezpieczeń wewnątrz głowicy w sposób ciągły kontroluje system transmisji danych. Wyposażona jest w system Sapphire Crystal, dzięki czemu precyzyjnie i w sposób ciągły, chroni skórę podczas zabiegu.

Laser diodowy z głowicą chłodzącą

Laser wyposażony jest również w dodatkową głowicę chłodzącą, dzięki której  schłodzimy skórę miejsca zabiegowego przed i po zabiegu. Poręczna, niewielka i lekka głowica główna sprawia, że praca nią jest przyjemna i nie powoduje bólu nadgarstka. BODY PROLASER – laser diodowy jest jednym z najnowocześniejszych produktów tego typu pod względem technologicznym oraz zabiegowym.

Rozwijaj się dzięki BODY PROLASER – szybki zwrot z inwestycji, zadowolenie pacjenta, prestiż kliniki.

Najczęściej kupowane

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności