Kolagenowe urządzenie do liftingu twarzy Collagen New Age

Dostępność:
8 tygodni
Koszty dostawy:
W cenie
Montaż:
W cenie

Ilość:

 

Kolagenowa Terapia Świetlna Collagen New Age, jest jedną z najskuteczniejszych terapii przeciwzmarszczkowych, jakie możesz zastosować. Jest to jedyna naturalna, nieinwazyjna kuracja, dzięki której możesz całkowicie bezinwazyjnie pozbyć się zmarszczek i poprawić jakość swojej skóry!

Podczas terapii Collagen NEW AGE nie wykorzystuje opalającego promieniowania UV, ani promieniowania laserowego, lecz emituje fale świetlne o długości 633 nanometrów istniejące w zakresie widma światła widzialnego. Widoczne różowe światło, jest ciepłe i przyjemne oraz posiada działanie relaksujące, a przez swoje oddziaływanie na komórki ludzkiej skóry, stymuluje właściwy dla każdego organizmu proces biosyntezy. Wnika do skóry na głębokość nawet 10 milimetrów. Dawka promieniowania docierając do głębszych warstw stymuluje odbudowę kolagenu i elastyny w skórze. Odbudowa utraconego kolagenu i elastyny z zastosowaniem terapii COLLAGEN NEW AGE, jest procesem wymagającym czasu i nieco cierpliwości od osoby poddającej się temu procesowi, bo oddziałuje na naturalne mechanizmy obronne organizmu, zachodzące w tkance skórnej. Proces taki nie może być gwałtowny i szybki, jednak jego efekty są znakomite.

Collagen NEW AGE, to urządzenie medyczne do stosowania w warunkach profesjonalnych – w szpitalach, specjalistycznych ośrodkach, w centrach terapeutycznych, medycznych, salonach i instytutach piękna. Urządzenie to jest łatwe w obsłudze dla każdego, a dla wygody wyposażone jest w czasomierz odliczający czas pojedynczej kuracji. Dzięki opływowym kształtom, Collagen NEW AGE można łatwo ustawić w różnych pozycjach, co umożliwia poddanie kuracji całej twarzy oraz dekoltu.

Urządzenie sterowane jest za pomocą intuicyjnego panelu z wyświetlaczem, który w czytelny sposób przekazuje informacje o stanie urządzenia i czasie do ukończenia kuracji. Całość zamknięta jest w ergonomicznej obudowie o minimalnych gabarytach. Użyte lampy kolagenowe mają moc: 400W (2 x 200W), a żywotność lamp: 800h.

Efekty stosowania Collagen NEW AGE:

· Skuteczne zahamowanie procesu starzenia

· Efekt liftingu – skóra staje się jędrna i sprężysta

· Rozjaśnienie przebarwień

· Zmniejszenie blizn, rozstępów, cellulitu

· Skóra staje się odporniejsza i szybciej się goi

· Łagodzenie objawów trądziku

· Oczyszczanie i detoksykacja skóry

· Leczenie alergii

WYMIARY URZĄDZENIA

  • Długość: 500 mm

  • Szerokość: 690 mm

  • Wysokość: 390 mm

  • Masa urządzenia: 13,5 kg

  • Materiał: kompozyt

Najczęściej kupowane

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności