Już wkrótce - STYKU - Prosty, ale potężny skaner 3D do ciała

Dostępność:
Termin dostawy 21dni
Koszty dostawy:
W cenie
Montaż:
W cenie

Ilość:

ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Prosty, ale wydajny skaner 3D STYKU

Skanowanie kogoś jest proste. Po prostu stań na obrotnicy i przytrzymaj przez 30 sekund, podczas gdy platforma się obraca. Dzięki ostrej, wysokiej rozdzielczości obrazowi w podczerwieni technologia Styku rejestruje miliony punktów danych w ciągu kilku sekund w szybkim, nieinwazyjnym procesie.

 

  • Zbudowany w oparciu o Microsoft Kinect V2, najpotężniejszą na świecie kamerę 3D. Wydobywa miliony punktów danych w mniej niż 30 sekund.
  • Automatyczny gramofon obraca się o 360 stopni, aby uchwycić całe ciało.
  • Lekka aluminiowa obudowa i stojak chroniący kamerę 3D. Niski kwadratowy materiał. Łatwe przenoszenie i zmiana pozycji w przypadku małych pomieszczeń.

Intuicyjne, wieloplatformowe oprogramowanie.

Aplikacja Styku daje profesjonalistom możliwość wykonywania skanowania całego ciała, przeglądania modeli 3D, ekstrakcji pomiarów, śledzenia zmian kształtu ciała, obliczania parametrów zdrowia i kondycji oraz wiele więcej. - Zgodny z Windows 8. - Lokalne przetwarzanie na GPU (wymagana karta graficzna Nvidia). - Zoptymalizowany dla ekranów dotykowych. Zaawansowane rozpoznawanie obiektów i technologia wizualizacji 3D Styku montuje model 3D z ponad 600 zdjęć w podczerwieni wykonanych w kilka sekund. Model 3D można obracać, przesuwać i powiększać, aby szczegółowo ocenić każdą część ciała. Po utworzeniu modelu zaawansowana technologia rozpoznawania funkcji Styku automatycznie odnajduje szczegółowe punkty orientacyjne na ciele (np. Biodra, punkt biustu itp.), które są wykorzystywane do wydobywania obwodów, objętości i powierzchni w różnych regionach ciała.

Najczęściej kupowane

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności