Jak wygląda masaż na rollmasażerze Body Roll?

Jak wygląda masaż na rollmasażerze Body Roll?

W urządzeniu mamy dwie funkcje – standardową i indywidualną

Indywidualna pozwala nam wymasować dowolnie wybraną część ciała.

Standardowa, to 16 pozycji, przez które prowadzi nas Rollmasażer. Podpowiedzi pokazywane są na panelu dotykowym, z którego również obsługujemy urządzenie (szybkość i moc światła Infrared).

pozycje-ekran-bodyroll-bodyspace

Ciało masujemy zgodnie z kierunkiem przepływu krwi czyli od stóp przez łydki, uda (najpierw zewnętrzna strona, potem wewnętrzna a na końcu tył), pośladki, boczki, brzuch, plecy i ręce. Skutki pierwszego zabiegu mogą być bolesne. Podczas zabiegu odczuwamy ciepło ,łaskotanie i swędzenie, co jest zupełnie normalnym objawem .Podczas masażu na Rollmasażerze Body Roll czujemy przyjemne ciepło, co oznacza, że krew krąży bardziej intensywnie. Po kilku godzinach masowane okolice mogą lekko boleć (odczuwamy to tak Amo, jak zakwasy po treningu). Jest to chwilowe uczucie i szybko mija. Efekty masażu na Body Rollu są tego warte – w niedługim czasie możemy zaobserwować , że skóra jest bardziej ujędrniona i wygładzona a cellulit prawie niewidoczny.

efekty-bodyroll-bodyspace

Trening na Rollmasażerze Body Roll trwa standardowo 30 minut. Zalecany jest wszystkim, którzy potrzebują relaksu, rozbicia mięśni oraz tym, którzy chcą w szybki i przyjemny sposób wymodelować swe ciało.

Sesje na urządzeniu mogą być przeprowadzane codziennie jednak my rekomendujemy korzystać z Rollmasażera Body Rolla co drugi dzień.

Strój – długie legginsy, bluzka zakrywająca brzuch i skarpetki.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności