OTWÓRZ Z NAMI
STUDIO PIĘKNEJ FIGURY

OTWÓRZ Z NAMI
STUDIO PIĘKNEJ FIGURY
ZOBACZ JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ

Salony BodySpace to styl życia
nowoczesnej i pięknej kobiety sukcesu


Marzysz o biznesie, który zapewni Ci

  • realizację marzeń,
  • satysfakcje z pracy
  • samorealizację
  • niezależność finansową

Chcesz stworzyć wyjątkowe miejsce, które będzie
odpowiedzą na potrzeby wymagającego nowoczesnego klienta?

Naszym klientom oferujemy sprawdzony POMYSŁ NA BIZNES, którym jest własne studio świadomego modelowania sylwetki. Udostępniamy funkcjonujące już na całym świecie KNOW HOW na otwarcie i prowadzenie biznesu. Nie narzucamy klientom, w przeciwieństwie do konkurencji pracujących w formie franczyzowej, naszego pomysłu związanego z identyfikacją wizualną. Nie narzucamy także konkretnego sposobu działania salonu, a co najważniejsze NIE PARTYCYPUJEMY W ZYSKACH ORAZ NIE POBIERAMY OPŁAT za udostępnienie naszego KNOW HOW.

To biznes naszych czasów – dochodowy, a jednocześnie dający mnóstwo satysfakcji.

DLA NAS TO RODZAJ MISJI,
W KTÓREJ ODNAJDUJE SIĘ SZCZĘŚLIWA KOBIETA

Dla kogo?

Dla osoby posiadającej lokal o wymiarach od ok 40m2 do 60m2, która interesuje się zdrowym stylem życia, nowoczesnymi metodami odchudzania i modelowania sylwetki.

Dla kogo?

Dla osoby posiadającej lokal o wymiarach od ok 70m2 do 100m2, która interesuje się nowoczesnymi metodami odchudzania i modelowania sylwetki, a swoim lokalu oprócz ćwiczeń cardio przewiduje również zabiegi rekaksacyjno- wyszczuplające.

Dla kogo?

Dla osoby posiadającej lokal o wymiarach od ok 90m2 do 200m2, która interesuje się nowoczesnymi metodami odchudzania i modelowania sylwetki, a swoim lokalu oprócz ćwiczeń cardio przewiduje również zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej.

Mamy nadzieje, że tymi kilkoma informacjami pomogliśmy Państwu w podjęciu decyzji i zaplanowaniu Waszego Studia Pięknej Figury. Zapraszamy serdecznie do bezpośredniego kontaktu z naszym działem sprzedaży poprzez zamieszczony poniżej formularz lub telefonicznie.

Poznaj nasze atuty nokautujące konkurencje i przekonaj się, że współpraca z nami to Twój klucz do sukcesu!
Nie czekaj, już dziś wykorzystaj naszą wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm!

 

Zapadła decyzja!

skorzystaj z formularza obok i napisz nam swoje pytania
a my oddzwonimy z gotową ofertą.

Kamila Maga

+48 513 183 849‬

Anna Wiśniewska-Binkowska

+48 509 708 664

Formularz kontaktowy

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności