OTWÓRZ Z NAMI
STUDIO PIĘKNEJ FIGURY

zobacz jak do nas dołączyć

Dla nas to rodzaj misji, w której odnajduje się szczęśliwa kobieta

Chcesz stworzyć wyjątkowe miejsce, które będzie odpowiedzą na potrzeby wymagającego nowoczesnego klienta ?

Marzysz o biznesie, który zapewni Ci 
• realizację marzeń,
• satysfakcje z pracy
• samorealizację
• niezależność finansową?

Naszym klientom oferujemy sprawdzony POMYSŁ NA BIZNES, którym jest własne studio świadomego modelowania sylwetki. Udostępniamy funkcjonujące już na całym świecie KNOW HOW na otwarcie i prowadzenie biznesu. Nie narzucamy klientom, w przeciwieństwie do konkurencji pracujących w formie franczyzowej, naszego pomysłu związanego z identyfikacją wizualną. Nie narzucamy także konkretnego sposobu działania salonu, a co najważniejsze NIE PARTYCYPUJEMY W ZYSKACH ORAZ NIE POBIERAMY OPŁAT za udostępnienie naszego KNOW HOW.

To biznes naszych czasów – dochodowy, a jednocześnie dający mnóstwo satysfakcji.

ZOBACZ NASZE
REALIZACJE

ZAINSPIRUJ SIĘ
I OTWÓRZ WŁASNE STUDIO

SZCZĘŚLIWA KOBIETA
POMYSŁEM NA BIZNES

!! HIT !!
XXI WIEKU
w BodySpae

01 KOMPLETNA OFERTA FIRMY

Udostępniamy model KNOW HOW – kompletny, sprawdzony i poparty funkcjonującymi już na całym świecie studiami pomysł na biznes.

Od samego początku pomagamy w doborze profesjonalnych urządzeń modelujących sylwetkę do możliwości lokalowych oraz finansowych, a dające możliwość stworzenia atrakcyjnych karnetów, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów funkcjonujących już studiów. Pomagamy w optymalnym rozmieszczeniu urządzeń, a także organizacji pracy całego studia – od reklamy poprzez kontakt z klientem, aż do całego modelu zarządzania. Na start oferujemy przykładowe projekty materiałów marketingowych, takich jak ulotki informacyjne, wizytówki, karnety czy zaproszenia na otwarcie.

Zapewniamy pomoc w pozyskaniu środków do finansowania zakupu i otwarcia własnego biznesu.

02 WSPARCIE TECHNICZNE I MERYTORYCZNE

Nasza firma nie kończy współpracy na samym sprzedaniu urządzeń. Aby studio mogło sprawnie funkcjonować niezbędna jest przeszkolona kadra. Po zakupie oferujemy kompletne szkolenie z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Udzielamy sprawdzonych wskazówek dotyczących prowadzenia kampanii reklamowych oraz pozyskiwania i utrzymania klienta. Udostępniamy wszystkie materiały reklamowe – zdjęcia, filmy oraz treści – wszystko co niezbędne, aby wystartować i zacząć zarabiać. Kiedy studio działa już pełną parą zapewniamy wsparcie techniczne, dostęp do najnowszych rozwiązań oraz możliwość stałego rozwoju.

03 JAKOŚĆ, SERWIS I NOWOCZESNE URZĄDZENIA

Jako producent możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów oraz PEŁNĄ OPIEKĘ SERWISOWĄ i dostępność części zamiennych. Dbamy o to, aby wszystkie nasze urządzania rozbudowywać o najnowsze i najpopularniejsze technologie, tak aby stale podnosić ich możliwości i zapewnić jak najlepsze efekty działania przy jak największym komforcie korzystania.

Urządzenia Body Space jako jedyne na rynku mogą pracować w trybie ciągłym bez konieczności przerw technicznych.

SPRAWDZONE
WARIANTY

ZESTAWY
URZĄDZEŃ
STUDIÓW
PIĘKNEJ
FIGURY

Dla kogo?

Dla osoby posiadającej lokal o wymiarach od ok 40m2 do 60m2, która interesuje się zdrowym stylem życia, nowoczesnymi metodami odchudzania i modelowania sylwetki.

Dla kogo?

Dla osoby posiadającej lokal o wymiarach od ok 70m2 do 100m2, która interesuje się nowoczesnymi metodami odchudzania i modelowania sylwetki, a swoim lokalu oprócz ćwiczeń cardio przewiduje również zabiegi rekaksacyjno- wyszczuplające.

Dla kogo?

Dla osoby posiadającej lokal o wymiarach od ok 90m2 do 200m2, która interesuje się nowoczesnymi metodami odchudzania i modelowania sylwetki, a swoim lokalu oprócz ćwiczeń cardio przewiduje również zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej.

Mamy nadzieje, że tymi kilkoma informacjami pomogliśmy Państwu w podjęciu decyzji i zaplanowaniu Waszego Studia Pięknej Figury. Zapraszamy serdecznie do bezpośredniego kontaktu z naszym działem sprzedaży poprzez zamieszczony poniżej formularz lub telefonicznie.

Poznaj nasze atuty nokautujące konkurencje i przekonaj się, że współpraca z nami to Twój klucz do sukcesu!
Nie czekaj, już dziś wykorzystaj naszą wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm!

 

Zapadła decyzja!

skorzystaj z formularza obok i napisz nam swoje pytania
a my oddzwonimy z gotową ofertą.

Kamila Maga

+48 513 183 849‬

Anna Wiśniewska

+48 509 708 664

Formularz kontaktowy

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności