HIFU LIPOSONIX G4 nieinwazyjna trwała redukcja tkanki tłuszczowej

Dostępność:
8 tygodni
Koszty dostawy:
W cenie
Montaż:
W cenie
Numer artykułu:
HIFU34211

Ilość:

 

HIFU Liposonix

1 godzina --> 1 zabieg --> 1 rozmiar mniej

Liposonix HIFU by Body Space Slim & Beauty wykorzystuje w swoim działaniu najnowocześniejszą i rewolucyjną technologię głębokiej kawitacji – Technologię HIFU- skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków o wysokiej intensywności, skupiającą energię na stałej głębokości 1,3 cm. Precyzyjnie określona głębokość zabiegu sprawia, że jest on bezpieczny dla skóry, otaczającej tkanki i organów wewnętrznych. W miejscu działania powoduje szybki wzrost temperatury powyżej 56oC. W wyniku podgrzania komórek tłuszczowych dochodzi do ich trwałego uszkodzenia, a następnie do całkowitego usunięcia z danego obszaru. Ponieważ Liposonix koncentruje energię poniżej powierzchni skóry, działa inaczej niż inne urządzenia konturujące i modelujące sylwetkę gdyż działa dokładnie tam, gdzie powinien, nie uszkadzając skóry.

Działanie Liposonix HIFU:

Urządzenie pozwala pozbyć się nadmiaru tłuszczu - średnio o 2,5 cm w talii – w ciągu zaledwie jednej sesji zabiegowej. Urządzenie trwale eliminuje tkankę tłuszczową.. Działa praktycznie wszędzie, gdzie można „uszczypnąć” co najmniej 2cm tłuszczu podskórnego.

Urządzenie HIFU Liposonix jest wysoce wszechstronne, umożliwiając kontrolę nad tym, w jaki sposób i gdzie dostarczana jest energia, aby uzyskać doskonałe efekty w ciągu jednej sesji zabiegowej. Obszary najczęściej poddawane zabiegowi to brzuch, pośladki i uda. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu, jednak pełen zadowalający rezultat nastąpi po upływie 90 dni. Ostateczny efekt utraty zbędnych centymetrów po zabiegu uzyskujemy do 8-12 tygodni, jest to czas w którym organizm „pozbywa” się uszkodzonych komórek tłuszczowych. 

Zabieg z użyciem, urządzenia HIFU Liposonix nie wymaga znieczulenia i nie wyklucza z życia codziennego. Jest to nieinwazyjna metoda modelowania ciała. Każdą partię ciała można poddać zabiegowi do trzech razy w odstępach 1-3miesięcznych.


Efekty po zabiegu nieinwazyjnego usunięcia tkanki tłuszczowej HIFU LIPOSONIX G4 by Body Space Slim & Beauty

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
  • liposukcja bez skalpela
  • odsysanie tłuszczu bez bólu  i igieł
  • odchudzanie brzucha, bioder, ud, pupy

 

REKOMENDACJA

Koszt zabiegu z użyciem urządzenia Liposonix HIFU by Body Space Slim & Beauty waha się od 2 do 5 tysięcy złotych. Cena uzależniona jest od powierzchni ciała i ilości tłuszczu przeznaczonego do usunięcia.


Galeria ProduktuNajczęściej kupowane

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności