Elektrostymulacja Body Space

Dostępność:
ok 30 dni od wpłaty zaliczki
Koszty dostawy:
W cenie
Montaż:
W cenie

Ilość:

 

Elektrostymulacja jest profesjonalnym urządzeniem, które stymuluje pracę mięśni i rozbija tkankę tłuszczową. Elektrostymulator za pomocą przyjemnych, delikatnych, lecz głębokich impulsów elektrycznych, stymuluje kompleksowo tkanki powierzchniowe i wnika w głąb skóry.

Urządzenie do modelowania sylwetki wyposażone jest w 10 portów wyjściowych, do których można podłączyć aż 20 sztuk elektrod przeznaczonych dla różnych obszarów ciała. Dodatkowo posiada 10 pokręteł funkcyjnych oraz 8 specjalistycznych programów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Urządzenie jest przeznaczone do zabiegów modelujących sylwetkę, odchudzających, niwelujących tkankę tłuszczową. 
Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Prąd o niskim natężeniu pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów.
Elektrostymulacja wzmacnia mięśnie oraz przyśpiesza katabolizm tkanki tłuszczowej ale nie powoduje nadmiernego rozrostu mięśni.

Zestaw zawiera:

 • -urządzenie główne,
  -kabel zasilający,
  -rzepy mocujące elektrody (2 długie, 4 średnie, 4 małe)        
 • -kable do elektrod 10szt,
  -10 par elektrod
  -1 para elektrod do biustu
  -gwarancję.

Dane techniczne

częstotliwość

50/60Hz

napięcie wyjścia

100/240V

natężenie wyjścia

0-0.25mA

zasilanie

220V

pobór mocy

15W

waga

7,5kg

wymiary urządzenia

45x34x14cm

wymiary opakowania  

55x36x27cm

 

Najczęściej kupowane

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności