Body Space w programie Dobrze Wiedzieć

Strefa Body Space w Cosmobelle Clinic to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska, które oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w dziedzinie odchudzania i modelowania sylwetki.
Dzięki autorskiemu programowi łączącemu wysiłek fizyczny na nowoczesnych urządzeniach z dietą, suplementacją oraz odpowiednio dobraną pielęgnacją kosmetyczną nasi klienci w znacznie szybszy i łatwiejszy sposób osiągają swoją wymarzoną sylwetkę.    

Podczas pierwszej wizyty w Strefie Body Space ustalamy z klientem konkrety indywidualny cel, jaki chce osiągnąć np. redukcja wagi o 10 kg, zlikwidowanie cellulitu, wysmuklenie tali lub umięśnienie ud. To bardzo ważne dlatego, że  każdy z nas jest inny, ma inne oczekiwania i potrzeby. W czasie rzetelnie przeprowadzanej rozmowy, dowiadujemy się o zwyczajach żywieniowych, przeprowadzamy wywiad chorobowy, ważymy oraz mierzymy obwody poszczególnych części ciała klienta. Dopiero taki pełen zbiór informacji daje nam możliwość stworzenia wpełni indywidualnego programu zabiegowego-treningowego. 

Program zabiegowo-treningowy oparty jest na ćwiczeniach typu kardio wykonywanych na urządzeniach wzbogaconych o nowoczesne technologie takie jak podciśnienie i poczerwień.
Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów bieżni i rowerku oraz wykorzystaniu podczerwieni  i podciśnienia dochodzi do polepszenia krążenia krwi głównie w miejscach najbardziej narażonych na powstawanie cellulitu- brzuch, uda, pośladki. Musimy pamiętać iż pobieranie tłuszczu potrzebnego w procesie spalania w mięśniach jest niezależne od tego, które partie mięśni pracują, lecz od obszaru skóry i tkanki podskórnej, która lepiej ukrwiona w danym momencie. Zatem dzięki szczelnej kapsule dobrze ukrwione części czyli brzuch, uda, pośladki są w stanie dużo szybciej oddać cząstki tłuszczu co przyspiesza wyszczuplanie tych trudnych części ciała. 

Vacu Therm Bieżnia – cudowna bieżnia 2w1 łącząca tradycyjny trening na bieżni z działaniem podczerwieni i podciśnienia. Najlepszy przyjaciel w walce z cellitem i zbędnymi kilogramami. 

Vacu Therm Rower Leżący – rozwiązanie dla osób z problemami z kręgosłupem. Dzięki wymuszonej przez urządzenie pozycji, odciążamy odcinek lędźwiowy jednocześnie ćwicząc na rowerku w kapsule 2w1 z podczerwienią i podciśnieniem. 

Body Roll- zabieg na urządzeniu polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, charakterystycznie wyprofilowanych rolek w odpowiednim kierunku. Wykonywany w ten sposób drenaż limfatyczny wraz z działaniem podczerwieni, jeszcze skuteczniej pomaga w uzyskaniu pięknej i szczupłej sylwetki, skuteczniej wzmacnia mięśnie, uelastycznia skórę i redukuje rozstępy.

Stefa dedykowana jest osobom o ogólnie dobrym stanie zdrowia, którzy marzą o uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Drobne problemy z kręgosłupem, brak formy czy ogólna niechęć do ćwiczeń tylko motywują nas do zapoznania takiej osoby z naszą metodą zdobywania idealnej sylwetki. Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy wstanie zaproponować najbardziej wymagającemu klientowi, program zabiegowo – treningowy dostosowany do jego potrzeb. 

Efekty zależą w głównej mierze od motywacji z jaką przychodzi nasz klient. Tylko sumienna realizacja naszego programu daje 100% pewności na osiągniecie sukcesu. Brak systematyczności i odstępstwa od programu nieco wydłużają drogę do wymarzonej sylwetki. 

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności