KOMPLETNY

POMYSŁ

NA BIZNES

czytaj więcej

logo-główne-sam-teskt

Pomysł na biznes – producent sprzętu fitness – do modelowania sylwetki

Pierwsze kroki są zawsze najtrudniejsze. Jeżeli jednak marzycie o własnym biznesie, Body Space pomoże Wam go zrealizować. Dzięki nam możliwe będzie stworzenia niepowtarzalnego miejsca, które będzie w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów. Body Space to szansa na spełnianie marzeń i uzyskanie satysfakcji z pracy.

Chcesz stworzyć wyjątkowe miejsce, które będzie odpowiedzą
na potrzeby wymagającego nowoczesnego klienta ?

yourownbusinesssuccess-logo

Marzysz o biznesie, który zapewni Ci realizację marzeń,
satysfakcje z pracy oraz niezależność finansową ?

Naszym klientom oferujemy sprawdzony POMYSŁ NA BIZNES, którym jest własne studio odchudzania. Udostępniamy KNOW HOW, jednak nie narzucamy klientom, w przeciwieństwie do konkurencji pracujących w formie franczyzowej, naszego pomysłu związanego z identyfikacją wizualną. Nie narzucamy także konkretnego sposobu działania salonu, a co najważniejsze NIE PARTYCYPUJEMY W ZYSKACH ORAZ NIE POBIERAMY OPŁAT za udostępnienie naszego KNOW HOW.

Z nami będziesz mógł całą energię skoncentrować na tym co lubisz i potrafisz,
a my pomożemy Ci w tym co jest dla Ciebie trudne i nowe!

5powodow

DLACZEGO MY

czyli 5 powodów aby właśnie z nami spełnić swoje marzenia

Profesjonalne zaopatrzenie siłowni – dlaczego my?

Body Space zapewnia swoim partnerom odpowiednie zaopatrzenie siłowni, dzięki czemu z naszą pomocą macie Państwo szansę na stworzenie miejsca, do którego ludzie z chęcią będą wracać.
DLACZEGO WŁAŚNIE MY?
Wybór jest bardzo prosty i opiera się na pięciu głównych punktach:

01

UNIKALNY PRODUKT

oferujemy najlepsze urządzenia do odchudzania i modelowania sylwetki, które posiadają unikalną i sprawdzoną technologię

02

PROGRAM START

nasi klienci mają zapewnioną opiekę konsultingową, począwszy od decyzji, przez otwarcie salonu aż po opiekę posprzedażową

03

SZKOLENIA

gwarantujemy pełne i skuteczne szkolenia pozwalające na poznanie sprzętu Body Space, aż po podstawy fizjologii człowieka i obsługę klienta

04

MARKETING

nasi klienci mogą skorzystać z naszego KNOW HOW, udostępniamy materiały reklamowe (ulotki, karnety, zdjęcia, filmy i wiele innych), gwarantujemy pomoc w Social Mediach, a co najważniejsze umożliwiamy posługiwanie się nazwą marki Body Space

05

NIE POBIERAMY OPŁAT

nie wpływamy na zasady funkcjonowania salonu, nie pobieramy opłat związanych z działaniem i nie partycypujemy w zyskach

pomysł na biznes - 3-filary

3 FILARY

marki BODYSPACE
czyli 3 najważniejsze cechy, dzięki którym jesteśmy lepsi od konkurencji

01

KOMPLETNA OFERTA FIRMY

Udostępniamy model KNOW HOW – kompletny, sprawdzony i poparty funkcjonującymi studiami pomysł na biznes. 

Od samego początku pomagamy w doborze profesjonalnych urządzeń modelujących sylwetkę do możliwości lokalowych oraz finansowych, a dające możliwość stworzenia atrakcyjnych karnetów, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów funkcjonujących już studiów.
Pomagamy w optymalnym rozmieszczeniu urządzeń, a także organizacji pracy całego studia – od reklamy poprzez kontakt z klientem, aż do całego modelu zarządzania. Na start oferujemy gotowe projekty materiałów marketingowych, takich jak ulotki informacyjne, wizytówki, karnety czy zaproszenia na otwarcie.

Zapewniamy pomoc w pozyskaniu środków do finansowania zakupu i otwarcia własnego biznesu.

02

WSPARCIE TECHNICZNE
I MERYTORYCZNE

Nasza firma nie kończy współpracy na samym sprzedaniu urządzeń. Aby studio mogło sprawnie funkcjonować niezbędna jest przeszkolona kadra. Po zakupie oferujemy kompletne szkolenie z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Udzielamy sprawdzonych wskazówek dotyczących prowadzenia kampanii reklamowych oraz pozyskiwania i utrzymania klienta. Udostępniamy wszystkie materiały reklamowe – zdjęcia, filmy oraz treści – wszystko co niezbędne, aby wystartować i zacząć zarabiać. Kiedy studio działa już pełną parą zapewniamy wsparcie techniczne, dostęp do najnowszych rozwiązań oraz możliwość stałego rozwoju.

03

JAKOŚĆ, SERWIS
I NOWOCZESNE URZĄDZENIA

Jako producent możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów oraz PEŁNĄ OPIEKĘ SERWISOWĄ i dostępność części zamiennych. Dbamy o to, aby wszystkie nasze urządzania rozbudowywać o najnowsze i najpopularniejsze technologie, tak aby stale podnosić ich możliwości i zapewnić jak najlepsze efekty działania przy jak największym komforcie korzystania.

Urządzenia Body Space jako jedyne na rynku mogą pracować w trybie ciągłym bez konieczności przerw technicznych. 

pomysł na biznes - 8-krokow-do-sukcesu

KRĄG SUKCESU

czyli 8 KROKÓW do SPEŁNIENIA MARZEŃ,
otwarcia własnego studia i osiągnięcia sukcesu biznesowego.

01

DECYZJA

najważniejszy pierwszy krok – od tego wszystko się zaczyna i to jest właśnie pierwsza rzecz jaką TRZEBA zrobić, aby osiągnąć SUKCES – podjąć stanowczą decyzje – DZIAŁAM! – która napełni nas pozytywną energią i da nam niespożyte pokłady energii na realizacje swoich planów i marzeń osiągnięcia sukcesu.

02

OKREŚLENIE MOŻLIWOŚCI

finansowych, merytorycznych i społecznych. Każdy musi sam przed sobą odpowiedzieć sobie na 3 kluczowe pytania:
Jaki mam budżet na całość lub jakie mam możliwości pozyskania środków?
Jaka jest moja wiedza w temacie?
Jaki zespół potrzebuje, żeby cały proces rejestracji, otwarcia i prowadzenia studia przebiegał bez kłopotów i niepotrzebnych komplikacji?

03

KONTAKT Z NASZYMI SPECJALISTAMI

kiedy zapadła już decyzja „DZIAŁAM” i zostały określone możliwości, to jest to PIERWSZY I NAJWIĘKSZY KROK W STRONĘ SWOJEGO WŁASNEGO SUKCESU BIZNESOWEGO. Podczas konsultacji i spotkania z nami poznasz szczegółowo naszą bogatą ofertę i dowiesz się, dlaczego to właśnie z nami warto nawiązać współpracę.

04

WSPÓLNA BURZA MÓZGÓW

czyli opracowanie planu działania – połączenie Twoich możliwości z możliwościami jakie daje nasza firma i wspólne opracowanie strategii biznesowej – wybór wielkości przedsięwzięcia czyli dobór sprzętu i wielkości lokalu, działania marketingowe, opracowanie oferty dla klienta w taki sposób, aby nie tylko chętnie do nas wracali, ale też z dumą przyprowadzali swoich znajomych.

05

WERYFIKACJA RYNKU KONKURENCJI

sprawdzenie możliwości rynkowych w danej lokalizacji – porównanie konkurencji i znalezienie ich słabych stron pozwoli przygotować BEZKONKURENCYJNĄ ofertę dla klientów Twojego studia.

06

PIERWSZY ZAKUP URZĄDZEŃ

niezbędnych do otwarcia własnego studia – każde urządzenie przed zakupem jest fizycznie zaprezentowane, przez co każdy może nie tylko przeczytać o jego unikatowych właściwościach, ale też sam je wypróbować.

07

PROFESJONALNE SZKOLENIE I WDROŻENIE

oferujemy kompletne i profesjonalne szkolenie z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Udzielamy sprawdzonych wskazówek dotyczących prowadzenia kampanii reklamowych oraz pozyskiwania i utrzymania klienta. Udostępniamy wszystkie materiały reklamowe niezbędne, aby wystartować i zacząć zarabiać.

08

WIELKIE OTWARCIE

prezentacja swojego studia swoim przyszłym klientom poprzez umożliwienie im wypróbowania swoich urządzeń, pokazania im co z ich pomocą można zdziałać i zachęcić do zapisów – najważniejsi w każdym biznesie są pierwsi klienci – zadowoleni przyprowadzą kolejnych.

pomysł na biznes - 8krokow-1

01 DECYZJA

pora na NAJWAŻNIEJSZY krok
czas podjąć DECYZJE i zacząć swoją własną biznesową drogę

JAK? To bardzo proste !!
ZADZWOŃ DO NAS

509 708 664

lub skorzystaj z formularza i poproś o kontakt

Decyzja
zapadła?

jesteś zainteresowany/na poznaniem naszej oferty?

skorzystaj z formularza obok i napisz nam swoje pytania
a my oddzwonimy z gotową ofertą.

06
ZAKUP
URZĄDZEŃ

najważniejszy PIERWSZY ZAKUP bo to właśnie od niego zależy czy klienci pokochają Twoje Studio

przygotowaliśmy kilka propozycji doboru naszego sprzętu w zależności od wielkości lokalu przeznaczonego na otwarcie studia

pomysł na biznes - 8krokow-06
logo-bodyspace-powergym-studio-1

siłownia

BodySpace Slim&Beauty