NOWOŚCI

 Nowości w Body Space – sprzęt do modelowania sylwetki i nie tylko

Sprzęt do modelowania sylwetki, to nieodłączny element każdego salonu, który cechuje wysoka jakość świadczonych usług. W ofercie Body Space mają Państwo do dyspozycji szereg nowoczesnych urządzeń. Są to zarówno urządzenia do masażu próżniowego, masażu przy użyciu Body Roll , jak i urządzenia kosmetyczne wpływające na odpowiedni wygląd ciała

Nowością w naszej ofercie jest sprzęt do modelowania sylwetki, urządzenia do różnorodnego treningu, jak i nowoczesne wyposażenie, które pomaga uporać się z niedoskonałościami ciała.

Nowością, która bardzo szybko zdobywa popularność, jest zabieg przy zastosowaniu najnowszego BODY PROLASER (laser diodowy), dzięki któremu możliwe jest pozbycie się problemu nadmiernego owłosienia.

Urządzenia do szybkiego odchudzania – absolutny hit

Body Space oferuje swoim klientom także inną nowość – urządzenia do szybkiego odchudzania, które poruszają wiele partii mięśni jednocześnie. Dzięki temu trening z ich użyciem jest dużo bardziej wymagający, a efekty widoczne dużo szybciej niż po tradycyjnym treningu.

Bezkonkurencyjną nowością w zaopatrzeniu siłowni jest Body Belly – urządzenie przeznaczone do efektywnego ćwiczenia mięśni brzucha. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji aktywuje wszystkie partie brzucha, przez co trening jest niezwykle skuteczny. Istotną zaletą tego urządzenia jest fakt, że nie obciąża ono mięśni szyi, pleców oraz ramion, co ma miejsce podczas korzystania z tradycyjnego sprzętu.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników